TOP TIPY

Nejlepší čeští freerideři oslní snímkem White Line diváky Festivalu zimních sportů!

Nejlepší čeští freerideři oslní snímkem White Line diváky Festivalu zimních sportů!

Když se dá banda nejlepších freeriderů dohromady, znamená to jediné: kvalitní podívaná a nádherné záběry! České freeridové špičky dal dohromady kameraman Tomáš Galásek, a to ve filmu White Line.Padesátiminutový snímek White Line vznikal v loňské zimní sezóně a věnuje se výhradně freeridu. Film jedinečným způsobem spojuje životy nejlepších českých jezdců, mapuje jejich odlišný charakter, ale stejný přístup k horám a ukazuje jednu společnou vášeň: svobodu a čerstvý prašan. Každý z nich je vždy připraven hledat nejrůznější způsoby a prostředky, jak se na vrchol hory zase vrátit. Vzrušení, adrenalin, volnost… Vše dohromady tvoří jedinečný a neopakovatelný zážitek. A bílá lajna, kterou za sebou nechávají, je nesmazatelným důkazem, že pokořili panensky zasněžené pláně hor.

Film představí Simonu Hrstkovou, Marka Macháčka, Jiřího Lauseckera a mladé freeridové nadšence, alias „kluky z Řeky“ (Petr Milerski, Lukáš Bílko, Lukáš Niemczyk, David Sztefek). A i když je hlavním tématem, nezůstane film jenom u něj, ale pokusí se nahlédnout i na životní cestu jednotlivých jezdců,


ffzsZaujal-li vás trailer stejně jako nás, rozhodně si film nenechte ujít na Filmovém festivalu zimních sportů, který najdete právě nyní ve více než sto městech České republiky. Podrobné informace najdete v seznamu míst a dat konání.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =