TOP TIPY

Vychází Svět outdooru 1/2013: Radek Jaroš, Dalibor Carbol a outdoor v Indii

Vychází Svět outdooru 1/2013: Radek Jaroš, Dalibor Carbol a outdoor v Indii

Příznivci outdooru by měli zbystřit! V těchto dnech přichází do outdoorových obchodů a na další distribuční místa zbrusu nový magazín plný outdoorových informací, tipů na cesty, článků o vybavení, recenzí nových výrobků a informací o expedicích doplněných rozhovory s osobnostmi.Celkem 64 plnobarevných stran nového magazínu je plných článků o vybavení, recenzí nových výrobků, informací o expedicích, rozhovorů s osobnostmi a řadou tipů na outodorové cestování. Magazín je zdarma a přímo navazuje na respektovanou ročenku Malý Průvodce a na Novinky recenzí vybavení.

Aplikace pro smartphone a recenze outdoroového vybavení

Magazín Svět outdooru přináší souhrnné informace o vybavení, konkrétně například článek „Chytré telefony“ o moderních outdoroových aplikacích pro tyto přístroje a obsahuje také více než deset stran recenzí konkrétního vybavení od módního péřového oblečení až po revoluční horolezeckou přilbu Petzl.

Indie a další outdoorové tipy na cesty

Úplnou novinkou je více než deset stran článků s tipy na cesty za adrenalinem. V článku „Indický pětiboj“ si můžete podrobněji přečíst, co vše se dá zažít a objevit v Indii. Kromě dalekých míst najdete mnoho tipů na cesty ve Švýcarsku, Rakousku, Slovinsku a dalších místech Evropy.

Indický pětiboj

Expedice Grónsko

Oblíbenými články jsou reportáže z expedic. Tentokrát se ve velkém článku podíváme do Grónska, ale také se zaměříme na právě probíhající nebo plánované expedice, jako například na chystanou expedici Radka Jaroše k dovršení legendární Koruny Himálaje.

Osobnost s křídlem

V rozhovoru s velkou osobností světového paraglidingu, Daliborem Carbolem, se zaměříme na krásy a záludnosti extrémních bivakovacích přeletů ve velehorách. Jaké to je, létat s paraglidingovým křídlem v 7000 metrech, se dozvíte v obsáhlém rozhovoru „Na křídlech úplně nejvýš.

Jak získat magazín Svět outdooru?

Pokud máte blíž k elektronické podobě, můžete si celý magazín Svět outdooru stáhnout na našich stránkách v elektronické podobě ve formátu pdf. Příznivci tištěné verze musejí chvíli počkat a pohlídat si magazín v outdoorové prodejně. Magazín je zdarma, seznam distribučních míst najdete na konci článku. K dostání na uvedených místech by magazín Svět outdooru měl být koncem tohoto týdne.

Inspirace a informace

Snahou nového magazínu je přinést co nejvíce informací napomáhajících k dobré volbě outodoorového vybavení, které přichází na trh, a které podle našeho názoru stojí za pozornost. K tomuto tradičnímu cíli naší redakce se připojuje přidaná hodnota mnoha článků s tipy na zajímavé outodoorové cesty a destinace a také trvalá snaha naší redakce podporovat bezpečné a spokojené návraty.

Recenze

Rok 2013 je rokem změn

Nový magazín Svět outdooru bude k dispozici v obchodech zdarma. V roce 2013 vyjde celkem 4x a tím se pro čtenáře oproti dřívějšku rozšíří nabídka článků i recenzí. Nový magazín bude navíc přinášet řadu zajímavých rozvorů, tipů na cesty a informací o vybavení. Pochopitelně nebudou chybět ani přehledové texty, které vycházely dříve jen jednou za rok v ročence Malý Průvodce. Pro všechny, kdo se zajímají o cesty a o vybavení, je to nepochybně dobrá zpráva.

Kde magazín Svět outdooru získat?

Tištěnou verzi naleznete ve většině outdoorových obchodů, jejichž přehled naleznete na Pohora.cz (seznam dle názvu obchodu zde a podle lokality zde) a rovněž na desítkách horolezeckých stěn.

Předplatné

...anebo si můžete jen za 79 Kč roční předplatit poštovné. Více naleznete zde.


Autorem článku je Jiří Červinka, šéfredaktor časopisu Svět outdooru.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =