O NÁS/ ABOUT US

REDAKCE HEDVABNASTEZKA.CZ

REDAKCE HEDVABNASTEZKA.CZ

NEJČTENĚJŠÍ WEB O CESTOVÁNÍ V ČR

Web HedvabnaStezka.cz se specializuje na cestování do celého světa. Najdete zde denně nové reportáže a články ze všech koutů naší planety, online průvodce všemi zeměmi světa i informace o zajímavých cestovatelských akcích a přednáškách.REDAKCE

Kateřina Petríková (Smolová), šéfredaktorka

Kontakt pro: nabídky reportáží, mediální partnerství pro veletrhy a festivaly, mediální partnerství pro expedice, objednávky PR článků, editace článků, diskusní fóra, facebook, blogy, cestovatelské profily, programy cestovatelských promítání a další.

katka.smolova@hedvabnastezka.cz, 721 466 419

Kateřina Smolová nejraději cestuje, sportuje nebo píše. Tyto tři koníčky se jí podařilo spojit díky práci redaktorky cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz. Ve volných chvílích dokončuje studium žurnalistiky a médií, leze na skalách, hledá mountainbikové terény nebo se toulá po horách.

O co se stará: kompletní chod webu

Petra Greifová

Petra Greifová, redaktorka

Kontakt pro: péče o partnery a klienty v oboru cestovního ruchu, press-tripy.

petra.greifova@hedvabnastezka.cz

Petra Greifová vystudovala kulturní antropologii na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2008 pracovala jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz, a stála také u zrodu většiny dalších projektů GunTAO. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura.

Tereza Kramplová

Tereza Kramplová, redaktorka

Kontakttereza.kramplova@pohora.cz

Tereza miluje cestování, zapisování si svých bláznivých historek z cest, vysokohorskou turistiku, trailový běh a ještě jednou cestování. Studuje Masarykovu univerzitu v Brně, pracuje v Praze a její domov je všude tam, kde je internetové připojení. Má 5 let zkušeností s psaním, copywrightingem a sleduje aktuální trendy sociálních sítí. Miluje čísla, grafy a jejich analyzování. Nyní se učí SQL a začíná psát vlastní blog.

O co se stará: Píše texty, edituje a zároveň má na starosti sociální sítě

 

Ze života redakce


EXTERNÍ REDAKTOŘI

Jiří kalát

Jiří Kalát

Jiří Kalát začal sbírat zkušenosti v několika redakcích. Během studií na Univerzitě Palackého ho zaujal projekt naseadresa.cz, ve kterém společně s kolegy vytvářeli zpravodajství. Toulavé boty ho zavedly na Aljašku, do Guatemaly, Mexika či na Nový Zéland. Dlouho žil také v Jeruzalémě v Izraeli.

O čem píše: Je odborníkem na Izrael a Palestinu, zvládne ale i Mexiko, Írán a spoustu dalíšho

 

Bohunka Kosová

Bohunka Kosová

Autorka Bohunka Kosová (Bo on the road) je surfařka, která cestuje po světě a pro svůj projekt Authentic World Food natáčí místní, jak vaří, a sbírá od nich autentické recepty. Ať už v tradičních domácích kuchyních, na ulici či v malých místních restauracích.

O čem píše: Její doménou je etnokuchyně z celého světa

 

 

Kateřina Krejčová

Kateřina Krejčová

Kateřina Krejčová ráda jezdí stopem, bydlí u místních obyvatel a leze na vysoké kopce, třeba Mont Blanc, Stok Kangri a Huaynu Potosí. Přešla Pyreneje po GR11 za 34 dní, byla dobrovolnicí v Ladáku v severní Indii, kajakovala v Kanadě a  trekovala v Himalájích. Její nejdelší cestou byla šestnáctiměsíční Cesta kolem světa, o které přednáší a připravuje knihu.

O čem píše: Objela celý svět, takže zvládne téměř všechno

 

Milan Václavík

Milan Václavík

Povoláním kuchař, srdcem cestovatel. Za posledních několik let se mu povedlo spojit práci s koníčkem a při svých cestách po světě se snaží nakouknout doslova pod pokličku místním kuchyním.  Cestuje, píše články o etnokuchyních, o kterých přednáší i pro střední školy, a zprostředkovává kurzy vaření pro veřejnost. Procestoval především Asii a arabské země.

O čem píše: vaření, recepty a etnokuchyně

 

Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Autor vystudoval fyzickou geografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Své cesty směřuji převážně do horských a velehorských oblastí. Pobyt a treky v horách jsou jednou z cest k návratu k přírodě, zdrojem volnosti, lidské svobody a nekončící inspirace. Jeho hlavním posláním je na cestách fotografovat.

O čem píše: Kyrgyzstán, severské země, Island, Omán, Asie

 

 


© 2005 - 2017 Copyright HedvabnaStezka.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

Diskuse

Ladislav Hojgr
Ladislav Hojgr

V info o Nigerii máte napsán jejich zastupitelský úřad až ve Varšavě a přitom je v Praze....

Petr
Petr

Dobrý den,


chci se zeptat, zda je možné nějak smazat příspěvek v diskusi v sekci "Prodám outdoorové vybavení".


Příspěvek už není aktuální.


Díky


Petr

Petr
Petr

Díky za odpověď.


A nedalo by se to tentokrát vyjímečně udělat (mám k tomu zvláštní důvod)?

samoliter
samoliter

Kontrolujete si někdy, jaké příspěvky jsou třeba tady:  https://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/kanada/-161/?page=1#post-303552. Nabízejí tam nějaké falešné cestovní pasy a pod?

Dobrý den, podal jsem do bazaru 2 inzeráty a zapomněl jsem uvést ceny. Mohu tyto inzeráty někde editovat? Moc děkuji za Vaší odpověď.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =