LONELY PLANET RADY NA CESTU

Novinky Lonely Planet: Laos, Bali a Lombok

Novinky Lonely Planet: Laos, Bali a Lombok

Lonely Planet vydává další aktualizované průvodce - tentokrát se můžete těšit na nejnovější informace o Bali a Lomboku a o Laosu. Pokud se chystáte do jihovýchodní Asie, tyto průvodce můžeme jen doporučit.Průvodce Bali a Lombok

Již pouhá zmínka o Bali vyvolává představy o ráji. Je to mnohem víc než místo; je to nálada, touha, tropický stav mysli. S tímto průvodcem z edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Inspirujte se tipy na úžasné zážitky – čekají vás inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ. Vydejte se i mimo známé trasy – autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného. Zvláštní kapitoly v průvodci jsou: 1. Nejlepší pláže, 2. Místní kuchyně, 3. Umění a kultura, 4. Potápění a surfing.

Průvodce můžete zakoupit přímo na eshopu Lonely Planet.

Průvodce Laos

Laos, země pojídačů lotosů usazená mezi překotně se rozvíjejícími sousedy, přináší na jednom malém území to nejlepší z jihovýchodní Asie." S tímto průvodcem z edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Inspirujte se tipy na úžasné zážitky – čekají vás inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ. Vydejte se i mimo známé trasy – autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného. Zvláštní kapitoly v průvodci jsou: 1. Outdoorová dobrodružství, 2. Lidé a kultura, 3. Životní prostředí, 4. Výlety na motorce.

Průvodce můžete zakoupit přímo na eshopu Lonely Planet.

 CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =