LONELY PLANET RADY NA CESTU

Novinky Lonely Planet: Laos, Bali a Lombok

Novinky Lonely Planet: Laos, Bali a Lombok

Lonely Planet vydává další aktualizované průvodce - tentokrát se můžete těšit na nejnovější informace o Bali a Lomboku a o Laosu. Pokud se chystáte do jihovýchodní Asie, tyto průvodce můžeme jen doporučit.Průvodce Bali a Lombok

Již pouhá zmínka o Bali vyvolává představy o ráji. Je to mnohem víc než místo; je to nálada, touha, tropický stav mysli. S tímto průvodcem z edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Inspirujte se tipy na úžasné zážitky – čekají vás inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ. Vydejte se i mimo známé trasy – autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného. Zvláštní kapitoly v průvodci jsou: 1. Nejlepší pláže, 2. Místní kuchyně, 3. Umění a kultura, 4. Potápění a surfing.

Průvodce můžete zakoupit přímo na eshopu Lonely Planet.

Průvodce Laos

Laos, země pojídačů lotosů usazená mezi překotně se rozvíjejícími sousedy, přináší na jednom malém území to nejlepší z jihovýchodní Asie." S tímto průvodcem z edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Inspirujte se tipy na úžasné zážitky – čekají vás inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ. Vydejte se i mimo známé trasy – autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného. Zvláštní kapitoly v průvodci jsou: 1. Outdoorová dobrodružství, 2. Lidé a kultura, 3. Životní prostředí, 4. Výlety na motorce.

Průvodce můžete zakoupit přímo na eshopu Lonely Planet.

 CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

Diskuse

Jedlička Milan
Jedlička Milan

Prodám levně posledniho průvodce Thajsko. Odběr Praha

Jedlička Milan
Jedlička Milan

Ktomu průvodci Thajsko přenechám i 300,- BTH. Tel. 602294671

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =