LONELY PLANET RADY NA CESTU

České novinky Lonely Planet: Island, Skotsko a Britská Kolumbie

České novinky Lonely Planet: Island, Skotsko a Britská Kolumbie

Průvodce Lonely Planet jsou podle nás na cesty skoro nutnost. Najdete v nich řadu dobrých tipů od zkušených cestovatelů a jsou pravidelně aktualizovány. Jaké jsou novinky?Nakladatelství Lonely Planet již 40 let inspiruje a informuje cestovatele, kteří tak mohou po celém světě poznat skvělé zážitky. Zkušení autoři úspěšně objevují ta nejzajímavější místa a vzrušující zážitky. Za pozitivní hodnocení nikdy nepřijímají žádné platby. Můžete si tedy být jistí, že rady jsou pečlivě prověřovány přímo na cestě a odrážejí místní znalosti. Průvodci po USA, Peru a Thajsku nově vyšly v české edici v roce 2016 a nebo letos. Můžete si být tedy stoprocentně jistí, že jsou aktuální.

V publikacích průvodce najdete zasvěcené tipy, se kterými budou vaše zážitky autentické, návrhy tras a pěších prohlídek, s jejichž pomocí svůj čas maximálně využijete. Jeďte přímo na ta nejzajímavější místa a poznejte ty nejlepší zážitky, pečlivě vybrané zkušenými autory. Poznejte zemi ještě před cestou – okouzlující fotografie vás vtáhnou do místní kultury. Cestujte snadno se skládacími mapami a dopravním tipy, které v průvodcích najdete.

Island

O tomto ostrově se píše na předních stranách, lidé ho chtějí alespoň jednou v životě navštívit, láká milovníky přírody a okouzluje čím dál více návštěvníků - je to severská země, která má kouzla na rozdávání a jejíž krása vám vyrazí dech.

S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Čekají vás inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst, užitečné rady a nejlepší doporučené trasy, tajné tipy skrytá místa, kde zažijete něco jedinečného. Zvláštní kapitoly: plánování jízdy po Ring Road, průvodce divočinou – polární záře, kde najít horké prameny.

Skotsko

Navzdory své malé velikosti ukrývá Skotsko mnoho pokladů – širou oblohu, liduprázdnou krajinu, podivuhodnou zvířenu, prvotřídní ryby a plody moře a pohostinné, zemité obyvatele. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Zvláštní kapitoly: pěší trasy i tipy na vyjížďky autem, kapitola o golfu a hlavní památky ve 3D zobrazení.

Britská Kolumbie

Lákavé horské hřebeny, zamlžené lesy a dravá zvěř: to je legendární kanadská země divů. Navíc zde žijí úžasní pohostinní lidé. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Zvláštní kapitoly: tipy na outdoorové aktivity, národní a regionální parky, průvodce místní kuchyní a informace o domorodých kulturách.

Průvodce Lonely Planet můžete zakoupit na eshopu Lonely Planet CZ.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =