NOVĚ VYŠLO RADY NA CESTU

Aktualizované průvodce Lonely Planet! Procestujte Peru a Thajsko

Aktualizované průvodce Lonely Planet! Procestujte Peru a Thajsko

Průvodce Lonely Planet jsou podle nás na cesty skoro nutnost. Najdete v nich řadu dobrých tipů od zkušených cestovatelů a jsou pravidelně aktualizovány. Jaké jsou novinky?Nakladatelství Lonely Planet již 40 let inspiruje a informuje cestovatele, kteří tak mohou po celém světě poznat skvělé zážitky. Zkušení autoři úspěšně objevují ta nejzajímavější místa a vzrušující zážitky. Za pozitivní hodnocení nikdy nepřijímají žádné platby. Můžete si tedy být jistí, že rady jsou pečlivě prověřovány přímo na cestě a odrážejí místní znalosti. Průvodci po USA, Peru a Thajsku nově vyšly v české edici v roce 2016 a nebo letos. Můžete si být tedy stoprocentně jistí, že jsou aktuální.

V publikacích průvodce najdete zasvěcené tipy, se kterými budou vaše zážitky autentické, návrhy tras a pěších prohlídek, s jejichž pomocí svůj čas maximálně využijete. Jeďte přímo na ta nejzajímavější místa a poznejte ty nejlepší zážitky, pečlivě vybrané zkušenými autory. Poznejte zemi ještě před cestou – okouzlující fotografie vás vtáhnou do místní kultury. Cestujte snadno se skládacími mapami a dopravním tipy, které v průvodcích najdete.

V letošním roce již stačily vyjít další dvě aktualizovaná vydání z řady Poznáváme v českém jazyce - průvodce po Peru a Thajsku. Tyto dvě cestovatelsky oblíbené země můžete nyní procestovat podle nejaktuálnějších informací!

Lonely Planet Peru

Peru je stejně komplikované jako jeho nejpropracovanější a nejkrásnější tkaniny. Festivaly oslavují pradávné obřady, městská avantgarda se zaměřuje na inovace a příroda přetéká úchvatnou rozmanitostí. Poznejte Peru stylově a pronikněte přímo k srdci země! Autoři popsali nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní tajemství do snadno použitelné podoby, pečlivě připravené zkušenými cestovateli. Tento průvodce bude to jediné, co budete potřebovat na nezapomenutelnou cestu po Peru.

Lonely Planet Thajsko

Thajsko je požehnané, je exotické a tajemné, přesto přístupné a pohostinné a jeho krása, povaha a osobnost dokáže ke svým břehům přilákat celý svět. Autoři popsali nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní tajemství do snadno použitelné podoby, pečlivě připravené zkušenými cestovateli. Tento průvodce bude to jediné, co budete potřebovat na nezapomenutelnou cestu po Thajsku.

Průvodce Lonely Planet z edice Poznáváme i dalších řad můžete zakoupit na eshopu Lonely Planet CZ.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =