TIP NA PRŮVODCE RADY NA CESTU

Do Dubaje nebo na Maltu s novinkami nakladatelsví Svojtka

Do Dubaje nebo na Maltu s novinkami nakladatelsví Svojtka

V dubnu letošního roku se na pulty knihkupectví Svojtka dostala dvojice nových průvodců Lonely Planet. Co takhle podívat se do Dubaje nebo na Maltu?Dubaj do kapsy

Dubaj – maličký, ale velmi bohatý emirát – je již mnoho let vzrušujícím místem pro milovníky jídla, zábavy, nákupů, umění a pouští. Ať už vás zajímá jednoduchý život, či futuristický luxus, v tomto poklidném místě překypujícím energií, optimismem a otevřeností to zaručeně najdete. S tímto průvodcem proniknete přímo k srdci města!

Představí vám hlavní zajímavosti a zasvěcené rady jak si zpříjemnit pobyt. Díky trasám vycházek a denním itinerářům pohodlně objevíte pravou tvář města, ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, obchody a mnoho dalšího. Průvodce obsahuje mapy všech regionů a rozkládací mapu Dubaje.

Rok vydání 2016 / Speciální vazba, brož., 106 x 153 mm, 160 stran

Dubaj, Lonely Planet

Průvodce Lonely Planet: Malta a Gozo

Úchvatně nádherné ostrovy Malta a Gozo mají pro každého něco: zářivé moře, plážové koktejly, historická města ze zlatavého kamene, prehistorické památky na vrcholcích útesů a potápěčské lokality proslulé jeskyněmi, lodními vraky i mořskými koníčky.

V průvodci naleznete inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Díky užitečným tipům od autorů, kteří daná místa skutečně znají na vlastní kůži, a jejich doporučených trasám si můžete sestavit cestu podle svých představ. Průvodce odhaluje také skrytá místa, kerá zaručí cestám punc jedinečnosti. Mezi zvláštními kapitolami najdete nejlepší potápěčské lokality, automobilová vyjížďka po poloostrově Marfa, základy maltštiny a outdoorové aktivity.


Rok vydání 2016 / Speciální vazba, brož., 128 x 193 mm, 192 stran

Malta a Gozo, Lonely Planet


Knihy můžete koupit na webu knihkupectví Svojtka.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =