RADY NA CESTU

Nakladatelství Svojtka přináší čtyři nové průvodce z řady Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka přináší čtyři nové průvodce z řady Lonely Planet

Na sklonku roku 2015 se na pulty knihkupectví Svojtka dostal čtyřlístek nových průvodců Lonely Planet. Nenadělíte si dárek i po Vánocích?1. Izrael a palestinská území

Průvodce dostane čtenáře přímo k srdci Izraele a Palestiny, dvou zemí ležících na křižovatce Evropy, Asie a Afriky. Přehledně podané informace o nejzajímavějších místech a aktivitách doplňují krásné fotografie a praktické rady pro plánování tras, i mimo turisticky známá místa.

Zvláštní kapitoly v této knize získávají Mrtvé moře, náboženské památky, téma bezpečného cestování a plán Chrámové hory ve 3D.

2. Velká Británie

Díky tomuto celobarevnému průvodci budete moct prožít to nejlepší z Velké Británie. V knize naleznete kompletní přehled těch nejoblíbenějších památek a aktivit, a místní odborníci vám odhalí také méně známé zajímavosti, které byste rozhodně neměli vynechat.

Díky barevnému odlišení se jednoduše zorientujete v jednotlivých oddílech a snadno naleznete trasy šité na míru, které vám pomohou šetřit čas a soustředit se jenom na vstřebávání nových zážitků.

3. Abú Dhabí

Město, kde nic nezůstává beze změny - to je Abú Dhabí. Pokud se sem chcete vydat, rozhodně si na cestu přibalte aktuálního průvodce, jako je třeba tento. Pomůže vám objevit největší zajímavosti městského klenotu od největšího ručně tkaného koberce až po nejvíce nakloněný mrakodrap. V knize opatřené barevnými mapami všech městských čtvrtí a trasami vycházek  s denním itineráři naleznete také mnoho rad od místních obyvatel.

Užijte si tedy Abú Dhabí jako místní v oblíbených zákoutích, restauracích, na trzích, v obchodech a na dalších dechberoucích místech.

4. Dánsko

Nikoho nepřekvapí, že průvodce Dánskem bude nejčastěji skloňovat prvotřídní gastronomii, skvostný design a pohodový přístup k životu. Za doprovodu inspirativních fotografií se zde dočtete vše o nejzajímavějších místech a aktivitách, chybět nesmí ani doporučené trasy a tipy na cestu. Autoři průvodce opět odhalují místa běžně skrytá turistům.

Zvláštní kapitoly se věnují outdoorovým aktivitám, procházkám městy, dánskému designu a vikingské historii země.


Knihy můžete koupit na www.svojtka.cz


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =