RADY NA CESTU

Lonely Planet?

Lonely Planet?

Je Lonely Planet pořád kultovním průvodcem pro každého opravdového cestovatele? Nebo prokletí a jistá cesta, jak zničit a zkazit dříve krásná místa na celém světě?  • Cestujete podle Lonely Planet nebo se snažíte vyhnout tam doporučeným hotelům, restauracím a atrakcím?
  • Existuje něco lepšího?

Napište co si myslíte o Lonely Planet a jejím vlivu na cestování a navštěvované země!

K zamyšlení slouží i fotografie z indického Jaisalmeru, kterou nám zaslal jeden ze čtenářů, Petr Schnabl (majitel prodejny Kiwi, nejlepšího obchodu s mapami a průvodci v Čechách). Restaurace a hotely, které se do Lonely Planet nedostanou nebo jsou tam kritizovány, mají často těžký život...


HedvabnouStezku.cz založili a provozují cestovatelé pro cestovatele. Veškeré příjmy z inzerce věnujeme na neziskové projekty prostřednictvím Expedičního fondu. Hedvábná stezka je pro nás symbolem. Lidé po ní putují už 2500 let, ale taková cesta stále vyžaduje odvahu a vytrvalost. Na Hedvábné stezce i dnes každý prožije „svá vlastní dobrodružství" a „objeví pro sebe" nová místa nebo třeba sám sebe. Doba objevů a dobrodružství zdaleka neskončila. Kdo chce, ten je i dnes najde na mnoha místech světa.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

Diskuse

Kupte si LP Česká republika. Opravdu vás zavede do těch nej... míst a poradí jak nejlevněji přežívat?
Ať si každý udělá obrázek sám, právě na zemi, kterou známe nejlépe.
Doporučuji jednoznačně LP, aktualizované, psané cestovateli! http://www.cestovatelskyobchod.cz/pruvodce-mapy
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =