RADY NA CESTU

Drogy v Paraguayi: rekordmani v marihuaně

Paraguay, tato malá a zapomenutá jihoamerická země, je zajímavá tím, že je po Mexiku největším producentem marihuany na světě. A vzhledem k probíhající válce proti narkomafii v Mexiku, bude možná Paraguay brzy na čele.

Vypěstuje se zde ročně přes 6 000 tun marihuany, což je asi kilogram na osobu, včetně mimin a důchodců. Téměř vše jde samozřejmě na "export", hlavním důvodem pěstování je to, že výnos z pole marihuany je až 5x vyšší než jiné zemědělské využití políček.
CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

Diskuse

Leninka
Leninka

Zdravím všechny, za pár dní se do této země chystám a co vím, že obyvatelé jsou největšími uživateli čaje MATÉ, ale s konopím jste mne zaskočili. Jelikož teď začíná jaro, tak se docela těším na výsadbu eukalyptu, mandarinek a chov kraviček.Kdyby někdo měl zájem mě doprovodit a hovoří španělsky, což já spoléhám na slovanskou kolonii a rodnu s českými kořeny, ale píšu po pravdě, že jisté obavy nyní mám, když čtu Vaši informmaci, co se umístění v produkci a distribuci týče. Děkuji za ni a do 3.11.2018 se klidně ozvěte. Let je podle mého úsudku nejlevnější z Vídně za 16.900,-Kč Snad mě tam někde v pralese něco nesežere nebo neuštkne... :-) pro jistotu mám v sobě všechna očkování včetně na Yellow Fever - žlutá zimnice, žloutenka A, B, tak až se vrátím - asi naa Vánoce, tak pisnu malý příspěvek, dopadne-li vše OK, včetně letadla, že ano? s pozdravem Lenka.Stadtherr@seznam.cz

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =