RADY NA CESTU

Chile, Egypt a Nový Zéland. To jsou novinky mezi průvodci z nakladatelství Svojtka

Chystáte-li se v příštím roce na cesty po vlastní ose, určitě si nezapomeňte pořídit spolehlivé průvodce z řady Lonely Planet. Poslední novinky vám představíme v tomto článku.Lonely planet Chile

Chile je symfonií panenské přírody v tom nejryzejším smyslu. V délce 4300 km se střídají rozmanité krajiny: vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, průzračné řeky, masivníledovce a fjordy. Cestovatel zde nachází zázrak v každém detailu.  Kniha zahrnuje 60 národních parků a přírodních rezervací, 31 proslulých vinařství, informace o argentinské Patagonii, inspirativní fotografie, přehledné mapy, srozumitelné a praktické informace, všestranné podklady pro plánování cesty a konečně samostatnou kapitolu o outdoorových aktivitách.

Lonely planet Chile

Zažijte to nejlepší z Egypta

Pyramidy v Gíze, oáza Síwa, Luxorské muzeum - Lonely planet pro vás vybral největší zajímavosti a nejneuvěřitelnější místa tak, abyste si mohli vychutnat Egypt takový, jaký skutečně je, a pokud možno bez jakýchkoli starostí. Těšte se na kompletní přehled nejúchvatnějších památek a zážitků i barevně strukturované kapitoly, v nichž snadno najdete, co hledáte. Místní odborníci vám odhalí, co byste neměli vynechat, a návodem vám mohou být i trasy šité na míru, díky nimž nebudete ztrácet čas.

Egypt

Lonely planet Nový Zéland

Krajina nádherné, panenské přírody, skvělých míst k trekům i jedinečné surfařské oblasti. To je Nový Zéland. Průvodce zahrnuje 116 map, 59 000 kilometrů čtverečních národních parků a rezervací, inspirativní fotografie, podrobné mapy i samostatnou kapitolu o trekkingu, lyžování a dalších aktivitách.

Lonely planet Nový Zéland


Průvodce si můžete zakoupit na www.svojtka.cz.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =