USA -  jídlo Havaj

Petr
Petr

Kdo je ten pdmlynek? Je to Baron Prasil nebo brouk Pytlik? Vsechno zna, vsude byl, vsem radi...

Walmart je obchod.  Walmart největší podnik na světě.  Obrat má asi 500 miliard USD/rok, čili dvakrát tak velký jako je hospodářství České Republiky.

LSD
LSD

Varic si kup na miste ve wallmartu za 15 USD a pak ho tam klidne muzes nekde nechat nejakym bezdomovcum.

Toto není otázka jídla na Havaji.  Toto je otázka jídla když člověk trampuje daleko od civilizace.


 


Než začneš se strácet někde v horách na Maui či džunglích na Big Island, tak si to napřed vyskoušej poblíž domova.  Vem si víkend a zajdi si někam na Šumavu nebo do Beskyd.  Vyskoušej si co se Ti líbí, a co ne.  Doporučil bych Ti aby jsi to udělal nějakými kamarádami kteří to umí, a oni Tě to naučí.  Udělej si takových víkendů či 3, 4 dni dlouhých treků několik, a naučíš se co a jak.  Je to možné že trampování se Ti nebude líbit, a místo 3 dní v havjských divočinách bude to lepší někdo na plážích.


 


Vyskoušej si různá jídla.  Když si nezabalíš správné jídlo, nebo toho není dost, tak to moc nebude vadit, protože přes víkend bez jídla neumřeš, jen to bude trochu nepříjemné (vlastně na 3-denním treku na Havaji taky hladem neumřeš).


 


Rozdíly mezi trampování po Beskydách a po Kalalau Trail (nebo jiných nádherných stezkách na Havaji) jsou že na Havaji je teplo (mimo v horách) a dost lije.


 


Jinak: souhlasím že s nevařením.  Problém je, že kvůli bezpečnosti si nemůžeš brát svůj vařiče do letadla, tak by jsis musel tam vařič nějak obstarat.


 


Přeji Ti štěstí.

Mira
Mira

ahoj, rád bych se zeptal těch, kteří už na Havaji byli nebo tam dokonce bydlí, jaké jídlo se oplatí koupit, když jdu na 2 nebo 3  denní trek a obchody jsou daleko od civilizace. Nebudu sebou tahat vařič ani plynovou bombu. Bude to má první zkušenost.


děkuji

CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =