Jižní Amerika -  Aktualni ceny v Peru

king
king
Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný
Jenda
Jenda

jestli to je pro Tebe lepší, můžeš odpovědět na mail: hoposp@seznam.cz

Jenda
Jenda

Hola Yardo, dlouho jsem Ti nepsal..(-:


Teď jsem najel stránky vlezného na to Vaše Véleslavné Machu a málem jsem spadl pod stůl. 70 zeleňáků za tu kupu kamení ?? A mohu tam být jen chvíli ...)-o


Já byl r. 2007, byl jsem tam asi 4 hodiny, poobědval jsem tam a byl jsem i na tej Huyana, ale tam jsem musel jít brzy, páč pouštěli jen 400 lidůch denně. Prosím Tě, kolik berou vobyčejní pracující Peruánci ??? Platějí sice méně, ale stejně docela pálku... Nebo tam lezou nějak zadem, bez vstupenky ?? Nechápu )-:


J.

Yarda
Yarda

Hola amigos, dlouho jsem se neozval, ale chci se s Vami kteri navstivite Peru podelit o nove informace co za kolik u nas V Peru . Budete li mit zajem i o jine info mrknete na facebook PeruAzul nebo mi napiste na mail yardagruss@gmail.com rad Vam dam aktualni informace o Peru .


5 chlebu - pan /o velikosti rohliku/ 1 sol, syr bochnik cca 0,7 kg 15 soles, pivo 0,6l 5,50 soles, 1 kg rajcat 3 soly, tri banany 1 sol, lahev sucheho vina 0,7 peruanske 25 soles, chilske nebo argentinske od 15 soles, hovezi svickova 28 soles 1 kg, kure 1 kg 14 soles, veprove zebra od 18 soles za 1 kg, papaya 1 kg od 2 soles .... lehke divky od 70 soles, tezke divky nevim :-)


Par info pro Vas :-) chcete vedet vice ozvete se


Zdar Yarda

CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =