Blízký východ -  Jordánsko a Izrael o Vánocích

ev
ev

Vadí pro vstup do Izraele iránské vzum v pase ?

Khamila
Khamila

V Jordansku se Vanoce moc neslavi, byt tam zije dost krestanu tak je to den jako kady jiny pro vetsinu obyvatel, kteri jsou muslimove.


Jinak souhlasim s Terezou, kdyz se jede do nejake zeme, tak se sezene napred nejaky pruvodce-kniha tedy, aby se clovek dozvedel haldu informaci o te zemi, co tam je, jak se co slavi, jaky je typ zivota apod.


Takze si sezen neco podobneho a studuj predem.  A hlavne, neplanuj si toho moc, at take neco vidis a ne jen projedes kolem. Bohuzel spousta lidi ma kratkou dovolenou a chce videt vsechno v zemi a to je chyba. Lepsi videt mene, ale poradne, nez opacne.

Bylo by docela fajn si vždycky o dané zemi aspoň trochu něco přečíst, než tam jedeš. Pak by ses neptala, zda se tam slaví Vánoce. Vánoce tam vznikly. Přímo v tom Betlémě se dokonce narodil Ježíšek, je to takový pěkný příběh.

Jenda
Jenda

Izrael je pro křesťany Svatá země, nemusíš se bát, že bys tam na Vánoce byla sama (-:

Iva
Iva

Prosím o informace ohledně cestování v těchto zemích v době Vánoc. Slaví zde Vánoce? Má cenu jet do Betléma 25.12. ? Funguje v tento den doprava? Kde je nejlepší Silvestr? Jede někdo z vás v tuto dobu? Děkuji všem za odpovědi. Iva

CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =