CESTUJI S CESTOVKOU

JAR a okolí: Nabídka je veliká

JAR a okolí: Nabídka je veliká

Nejjižnější země Afriky nabízí mnohá dobrodružství, od nádherných národních parků po jedinečné Kapské město. Navíc je tato země obklopena dalšími jedinečnými státy, které taky nesmíte vynechat.Něco málo z cestovek:

Snad nejrozšířenější nabídku zájezdů mířících do jižní Afriky si připravila cestovní kancelář ESO Travel. Nabízí safari, prohlídku Kapského města, ale i luxusní cestu jednou z nejstarších a nejznámějších železnic světa - The Southern Cross. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, připravila cestovka pobytové zájezdy na riviéře Durban či pobřeží Garden Route. JAR můžete navštívit i v kombinaci se sousedními zeměmi.

Chcete-li vidět nejen JAR, ale vlastně celou jižní Afriku vydejte se na Velký okruh jižní Afrikou. Připravila jej Pangeo tours a bude vás na ní čekat více než dvanáct tisíc kilometrů po sedmi zemích jižní Afriky - JARu, Namibii, Botswaně, Zambii, Zimbabwe, Svazijsku a Mosambiku.

Jihoafrickou republiku má v nabídce i CK Adventura. Jeden ze zájezdů se zaměřuje čistě na tuto zemi a poznáte na něm unikátní Dračí hory, prožijete safari ve špičkových národních parcích, zahlédnete Stolovou horu a kapskou květennou říši a chybět nebude ani Cape Town.

Expedičnější a hodně nabité zájezdy nabízí CK Livingstone. Jihoafrickou republiku spojila s mnohými dalšími krásnými zeměmi Afriky. Chcete-li si Afriku opravdu užít, můžete zvolit jeden z komfortnějších zájezdů, kde budete zažívat víc než skvělou péči.

CK Alvarez připravila tři zájezdy do jižní Afriky a jeden z nich je zaměřen na to nejlepší z JARu. Navíc si k tomuto zájezdu můžete přidat i návštěvu Viktoriiných vodopádů. Můžete ale taky projet třeba většinu národních parků celého jižního cípu černého kontinentu.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =