CESTUJI S CESTOVKOU

CK GO2: Poznávací zájezd Bali s českým průvodcem

CK GO2: Poznávací zájezd Bali s českým průvodcemCestovní kancelář Go2 nabízí plno zajímavých zájezdů na Bali a do celé Indonésie. Její individuální přístup ke každému klientovi zaručeně uspokojí představy vaší vytoužené dovolené.Objevte nejkrásnější místa Bali.

Vydejte se na poznávací zájezd na Bali s českým průvodcem a nechte se unést krásami indonéské exotiky. Během zájezdu se vám naskytne jedinečná příležitost se podrobněji seznámit s balijskou kulturou, přírodou a také uměním. Navštívíte typická terasovitá rýžová pole, nádherně zdobené hinduistické chrámy, vykoupete se v zázračných termálních pramenech, užijete si dobrodružnou plavbu napříč bujnou balijskou vegetací a budete si libovat na vynikající místní kuchyni či na věhlasné cibetkové kávě. Nevynecháte ani příležitost si zašnorchlovat nad nejhezčími korálovými zahradami z celého Bali.Celý program je sestaven jako kombinace zážitkového poznávacího pobytu s odpočinkem.

Poznávací část je navíc v doprovodu českého průvodce žijícím dlouhodobě na Bali. Poslední volná místa na rok 2016 a již nově vypsané termíny na rok 2017.

Více informací na zájezdy Bali.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =