CESTUJI S CESTOVKOU

LIVINGSTONE: Etiopie letecky nebo za lemury na Madagaskar

LIVINGSTONE: Etiopie letecky nebo za lemury na MadagaskarMáme pro vás dva zajímavé tipy na zájezdy od cestovní kancelářa Livingstone.

Vydejte se za dobrodružstvím do Etiopie. Cestujeme v malých skupinkách, za doprovodu odborníka na Etiopii Romana Filipského. Na co se můžete těšit? Mimořádná nadílka historie. Skvosty architektury odlišných stylů. Stavby vyrážející dech. Světový unikát, bez jediné cihly postavená Lalibela, pohádkový Gondar, svatý Axum. Historická místa královny ze Sáby. A hlavně krásní lidé! Možné prodloužení o sedmidenní okruh na jih. Zajímavé etnické skupiny Karo, Dorzo, Ari. Národní park Mago. Bizarní kmen Mursi s odlišnými rituály. Ženy s destičkami ve rtu i v uších, šokující účesy. Více na www.livingstone.cz.

 

Jedninečná nabídka na poslední volná místa na zájezd s CK LIVINGSTONE na největší ostrov Indického oceánu Madagaskar! Ač leží pouhých 400 km od Afriky, jeho flóra a fauna jsou naprosto unikátní! Deštné pralesy plné lemurů, chameleónů, endemických druhů ptactva, zajímavé baobaby. Jeden z nejkrásnějších parků Madagaskaru – NP Ranomafana. Skalní města národního parku Isalo. NP Andasibe s největším druhem lemura Indri indri. Půvabné ostrůvky, jeskyně s křišťálově modrými lagunami, pláže Indického oceánu. Výprava v menších skupinkách s maximem pobytu v přírodě a poznáváním zvířat. Více na www.livingstone.cz.

CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =