CESTUJI S CESTOVKOU

doJIŽNÍAMERIKY.cz: Bolívie a Peru

doJIŽNÍAMERIKY.cz: Volná místa na zájezdech do Bolívie a PeruCo vás čeká?

PERU:

Hory, příroda, indiánské vesničky, druhý nejhlubší kaňon světa, kondoři a kolibříci, termální lázně, Machu Picchu, incké památky, nejkrásnější města Jižní Ameriky, jezero Titicaca a mnohem více! Cestujeme vždy v malé neanonymní skupince a přátelské atmosféře. Snažíme se nakombinovat program tak, abychom neminuli ty nejvýznamnější památky, ale také ukázali místa bez turistů a panenskou přírodu.

Na tomto zájezdu můžete strávit noc v místní rodině na ostrově na jezeře Titicaca. Také zažijete den na Machu Picchu a dvě noci pod ním. Prozkoumáte nejkrásnější města Peru -Limu, Arequipu a Cuzco.  A zájemci mohou po ukončení hlavního programu ještě pokračovat na prohlídku obrazců na planinu Nazca nebo do Amazonie.

 

BOLÍVIE:

Zažijete přejezd největší solné poušti na světě Salar de Uyuni v terénních vozidlech. Cyklisti si budou moci projet "silnici smrti" na kolech (a pro necyklisty bude nachystán alternativní scénický program). Nevynecháme bolívijskou "stolovou horu" - dosud nenavštěvovanou část Bolívie s panenskou přírodou.

Prozkoumáme kraj tajemného "jezuitského státu" a místní originální dobové kostely. Poté se vypravíme do divočiny, terénními vozidly přejedeme přes opuštěné hory a nevynecháme ani ta nejkrásnějsí města Bolívie - Potosí, La Paz a Sucre.

Více informací najdete na doJIŽNÍAMERIKY.cz.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =