CESTUJI S CESTOVKOU

LIVINGSTONE: Jedinečné fotosafari v Zimbabwe a Botswaně

LIVINGSTONE: Jedinečné fotosafari v Zimbabwe a BotswaněDopřejete si dostatek času na vybraných místech národních parků Zambezi, Chobe a Hwange, vytipovaných místech pro fotosafari. Tentokrát nebudete nikam spěchat, africká divočina bude alespoň na chvíli patřit vám.

Co vás čeká? Na začátek mohou zájemci absolvovat let vrtulníkem nad Viktoriinými vodopády. Následují safari, která jsou ideální pro fotografování. Plavba po řece Zambezi a Chobe je ideální pro fotografování – na lodi se dostaneme velmi blízko ke zvířatům. Mezi NP Chobe v Botswaně a NP Hwange v Zimbabwe migrují nejpočetnější stáda slonů v Africe. Sloni chodí pravidelně pít k napajedlům v NP Hwange, kterých je zde nespočet.

U napajedel uvidíte také žirafy, opice, krokodýly, rozmanité druhy vodních ptáků, ale i různé druhy jinde vzácných antilop. Vrcholným zážitkem je pozorování a fotografování vzácného psa hyenovitého. Na závěr se budete věnovat krajinářské fotografii v čarokrásném prostředí NP Matopos se šancí vidět i nosorožce tuponosé. Maximální velikost skupinky 6 osob!

Více informací naleznete na www.livingstone.cz.

BotswanaBotswana

ZimbabweZimbabwe


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =