CESTUJI S CESTOVKOU

REDOK: Za odpočinkem a poznáním na Maledivy a Srí Lanku

REDOK: Za odpočinkem a poznáním na Maledivy a Srí LankuPokud byste na své dovolené rádi propojili poznávání dalekých kultur a zároveň odpočinek u hladiny oceánu, radost vám udělá cestovní kancelář REDOK nabízející zájezd zaměřený na poznání Srí Lanky i odpočinek na nádherných exotických Maledivách. Prvních osm dní strávíte na Srí Lance, navštívíte Colombo, královská města Anuradhapura a Polonnaruwa, národní park Minneriya, tzv. osmý div světa - palác Sigiriya či nejposvátnějšího buddhistické místo na Srí Lance - chrám Buddhův zub.

Podíváte se na Srílanskou vysočinu - Hill Country, kde navštívíte čajové plantáže a navštívíte typické továrny na čaj. V horské oblasti vysočiny se zastavíte u překrásných vodopádů RAMBODA a nedaleko nejvyšší hory Srí Lanky Piduruthalagala si prohlédnete nejvýše položené městečko ostrova.

Zájemci se mohou podívat i na tzv. Velký Malý konec světa (propast až 700 m hluboká) a vodopády Baker´s Falls v NP Horton Plains, kde najdete pestrou flóru a faunau i překrásné výhledy po krajině.

Po zajímavém programu na jednom z nejzajímavějších ostrovů se letecky přesunete za tropickou krásou Malediv. Těšit se můžete na bílé pláže, bohaté možnosti vodních sportů i zasloužený odpočinek.

Podrobný popis zájezdu najdete na www.redok.cz.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =