CESTUJI S CESTOVKOU

DOJIZNIAMERIKY.CZ: Za největšími památkami Peru v malé skupince

DOJIZNIAMERIKY.CZ: Za největšími památkami Peru v malé skupincePojeďte na začátku příštího roku poznat a zažít Peru se zkušeným česky hovořícím průvodcem. Během osmnácti nezapomenutelných dnů vaše cesta povede na nejsušší poušt na světě, do druhého nejhlubšího kaňonu naší planety, vysoko na náhorní plošinu Altiplano, mezi domorodce na ostrůvku jezera Titicaca a samozřejmě k záhadným inckým stavbám v čele s Machu Picchu.

I když důraz je kladen na pobyt na venkově, součástí programu je i prohlídka nejkrásnějších měst v Peru a zároveň památek UNESCO: LimaArequipaCuzco. Skutečnou lahůdkou je návštěva desítek záhadných pyramid Cahuachi a možnost přeletu nedalekých obrazců Nazca. Zájemci mohou po skončení programu za výhodných podmínek zavítat do Amazonského deštného pralesa.

Originální a každoročně vylepšovaný program se snaží vyhnout největším davům turistů, ale přitom nevynechává žádnou z největších turistických atrakcí. Více informací a termíny jednotlivých cest na www.dojizniameriky.cz.

Incké stavby Moray. Jejich účel je nejasný. Někteří archeologové je považují za zemědělskou laboratoř.Incké stavby Moray. Jejich účel je nejasný. Někteří archeologové je považují za zemědělskou laboratoř.

 


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =