CESTUJI S CESTOVKOU

LIVINGSTONE: Unikátní výprava do INDIE S HONZOU HOMOLOU A RUDOU ŠVAŘÍČKEM

LIVINGSTONE: Unikátní výprava do Indie s Honzou Homolou a Rudou ŠvaříčkemVe správný čas na správné místo? Jako vždy můžete s CK Livingstone stihnout zažít více, než je v programu. Kdo projel Indii křížem krážem, doporučí pro dvoutýdenní výlet určitě Radžastán. Neuvěřitelně barevná oblast je protkaná stehem velbloudích karavan, směsicí barevných staveb a vláknem nejrozmanitějších vůní.

Růžový Jaipur, modrý Jodhpur, éterický Jaisalmer, exotické bazary s vůní koření, velbloudi i tančící kobry. Nádech života pouště i přepych bohatství…Pohádkový kus pestré Indie je plný barev, emocí, nálad, pevností, zvěře a hlavně krásných lidí.

Nenechte si ujít únorovou výpravu za doprovodu Honzy Homoly. Honza je skvělý kytarista, showman a hlavně perfektní chytrý kluk. Do Indie se často a opakovaně vrací. Zavede nás tam, kde to má nejraději. Ukáže Indii takovou, jaké je doopravdy. Podmanivá kouzla i paradoxy živé ulice, romantické pouště i tepající města. Příjemná kytara netradičně obohatí originální večery. Možná i rozverné večírky... Poznáte, že je Honza výjimečný nejen na koncertním podiu. Skromný sympaťák si získá i vás…

Více na www.livingstone.cz.


CESTOVATELSKÉ ZAJÍMAVOSTI

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =