TIP ZAJÍMAVOSTI

Vydejte se v listopadu za teplem. Kam vyrazit a proč zvolit last minute zájezd?

Vydejte se v listopadu za teplem. Kam vyrazit a proč zvolit last minute zájezd?

Letos jste ještě nevyrazili nikam k moři? Je nejvyšší čas to napravit, vyberte si z bohaté nabídky cestovních kanceláří. Výhodný last minute za teplem nyní seženete do afrických zemí, exotického Thajska i na ostrovy.Last minute zájezdy jsou velmi oblíbené, a to především díky tomu, že se obejdou bez náročného a zdlouhavého plánování. Prostě jen se rozhodnete, nahlásíte v práci volno a vyrazíte.

Výhody koupě dovolené na poslední chvíli

Pořídit si ale dovolenou na poslední chvíli a ještě mimo sezónu přináší i mnoho dalších výhod než jen absenci plánování. Velkým pozitivem například je, že last minute zájezd získáte s 20 až 50% slevou. Výše slevy samozřejmě závisí na době koupě. Čím méně času do odletu bude, tím větší slevu můžete očekávat.

Avšak pozor, čekat až na poslední chvíli se nemusí vždy vyplatit. Nabídka dovolených se totiž každým dnem tenčí, a tak je možné, že na poslední chvíli už nebudete mít z čeho vybírat.

Kam vyrazit na last minute za teplem?

Destinací, kde se i v zimě dočkáte teplého počasí, je celá řada. Vyrazit můžete například:

  • do Egypta
  • na Kypr
  • na Kubu
  • do Spojených arabských emirátů
  • do Thajska
  • na Kapverdy
  • na Kanárské ostrovy
  • na Bali
  • na Zanzibar

Tam všude se dočkáte příjemných teplot od 25 °C až 35 °C. Destinaci vždy volte podle toho, co od dovolené očekáváte. Jestliže chcete poznat místní historii a památky, pak vsaďte v tuto dobu na dovolenou v Egyptě, pokud se chcete i v zimě opalovat a plavat v moři, raději dejte přednost třeba Spojeným arabským emirátům nebo Thajsku.

Last minute zájezdy hledejte na internetu

Lat minute dovolenou hledejte na internetu, kde cestovní kanceláře nabídky zájezdů pravidelně aktualizují. Chozením do cestovky přijdete zbytečně akorát tak o čas. Na internetu si navíc snadno ověříte, zda vámi vybrané ubytování stojí za to. V recenzích hotelů se můžete přesvědčit o tom, jestli poměr kvalita/cena skutečně odpovídá. Online si lze zájezd nejen vybrat, ale i objednat a zaplatit. Pokyny pro let vám pak dorazí e-mailem.

Na internetu navíc můžete diskutovat s ostatními turisty, kteří vám poradí, co v Egyptě musíte vidět, kdy je potřeba do Thajska vízum, bez navštívení jakých zábavních parků nesmíte opustit Spojené arabské emiráty nebo jaké suvenýry si přivést z Kuby.

Češi rádi jezdí za teplem i v období Vánoc a Silvestra. Tento čas je ale velmi vyhledávaným, a proto se nevyplatí čekat na last minute nabídku cestovních kanceláří. Chcete-li i vy rozbalit dárky pod palmou, raději se po vhodném zájezdu podívejte už nyní. Čím dříve, tím lépe. Vězte, že strávit vánoční svátky v teple nechcete jen vy.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =