ZAJÍMAVOSTI ZAJÍMAVOSTI

SOUTĚŽ: Staňte se zlatokopem i vy, zlatá horečka začíná!

SOUTĚŽ: Staňte se zlatokopem i vy, zlatá horečka začíná!

Televizní kanál Viasat Explore připravil v rámci premiéry nové řady seriálu Australští zlatokopové soutěž pro všechny fandy geocashingu a vášnivé dobrodruhy.Hledejte do 4. listopadu kartičky vedoucí ke zlatému pokladu a sledujte premiérové díly seriálu na VIASAT EXPLORE.


Prakticky detektor kovů KLARSTEIN COMFORT v ceně 2.500 KčPrakticky detektor kovů KLARSTEIN COMFORT v ceně 2.500 Kč

Investiční zlatá cihlička o hmotnosti 10 gramů v ceně 8.000 KčInvestiční zlatá cihlička o hmotnosti 10 gramů v ceně 8.000 Kč

Balíček reklamních předmětů Viasat ExploreBalíček reklamních předmětů Viasat Explore pro výherce

 

Ceny si prohlédněte v naší fotogalerii...


Do vybraných „kešek“ jsme umístili informační kartičky vedoucí k příležitosti vyhrát:

  1. cenu - investiční zlatou cihličku o hmotnosti 10g v ceně 8.000 Kč
  2. cenu - prakticky detektor kovů KLARSTEIN COMFORT v ceně 2.500 Kč
  3. cenu - 5x balíček reklamních předmětů Viasat Explore

Pokud objevíte v nalezené kešce kartičku s názvem Zlatá horečka – příležitost vyhrát, odpovězte na otázku týkající se seriálu uvedenou na kartičce a odpověď pošlete na e-mail Viasat@chillicom.cz. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 7 výherců, kteří získají výše uvedené ceny.

Aussie Gold Hunters

Soutěž probíhá od 9. 10. 2018 do 4. 11. 2018 včetně. Průběžné indicie kde se kartičky nachází a také vítěze soutěže oznámíme na facebookovém profilu Viasat Explore CZ.

Sledujte facebook  Viasat Explore CZ a nenechte si ujít možnost vyhrát zlatý poklad!

Australské území zlata

S nálezy zlata se lidé na tomto území setkávají poměrně často. Většinu jde o pár gramů, nicméně jak jsme se mohli přesvědčit před dvěma týdny, dají se najít až neuvěřitelné poklady za několik miliónů dolarů.

Řeč o území západní Austrálie, kde našli horníci kanadské společnosti RNC Minerals v září 2018 v niklové štole Beta Hunt extrémně vzácný nález. Zlatou žílu s obsahem zlata za více jak patnáct miliónů kanadských dolarů.

Z toho dva jedinečné mohutné kusy křemene, obsahující dohromady 113 kilogramů zlata, dosahují hodnoty 6,5 miliónu kanadských dolarů. Poputuji do dražby a stanou se vzácnými sběratelskými kousky.

Pokud i vás fascinují neuvěřitelné příběhy a práce zlatokopů odkrývajících nerostné tajemství naší Země, nenechte si ujít skvělý seriál Australští zlatokopové, jehož novou řadu můžete v říjnu sledovat na televizní stanici VIASAT EXPLORE.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =