SOUTĚŽ ZAJÍMAVOSTI

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte trekové boty Socompa GTX od českého výrobce Prabos!

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte trekové boty Socompa GTX od českého výrobce Prabos!

Na cestu do hor je třeba mít pořádné boty, jedny vám dnes nabízíme. Stačí se zúčastnit naší soutěže, správně odpovědět a být vylosován. Zápolíme o obuv značky Prabos.Společnost Prabos plus a.s. je výrobce obuvi s tradicí obuvnického průmyslu, sahající až do roku 1860. Jejich hlavní náplní je vyrábět obuv, která splňuje všechny požadavky na zajištění bezpečnosti při práci i v těch nejtěžších podmínkách. V nabídce najdete špičkovou obuv vhodnou pro turistiku, vybavenou membránou Gore-tex® a značkovými podešvemi Vibram. Jejich výrobky také již mnoho let používá Armáda ČR, Policie ČR, hasiči i ostatní uniformované složky.

Prabos

 

O co hrajem?

Soutěžíme o boty Socompa GTX, tedy pohorku do středně těžkého terénu, pro použití po celý rok. Je vybavená novou membránou Gore-tex Carbon Grey a podešví Vibram Vinkler. Svršek je vyroben z velurové usně tl. 1,8-2,0 v kombinaci s textilem. Je možné použít poloautomatické mačky. Vyrábí se ve 4 barvách: zelená, modrá, fialová a petrolejová. Výherce si může barvu a velikost samozřejmě vybrat.


Prabos

Prabos

Prabos

 

Více barevných variací, naleznete ve fotogalerii...


Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 18/11/2018.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací se dozvíte na stránká firmy Prabos.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =