ZAJÍMAVOSTI ZAJÍMAVOSTI

Nový časopis TRAVEL LIFE: vaše detailní odpověď na otázku KAM PŘÍŠTĚ?

Nový časopis TRAVEL LIFE: vaše detailní odpověď na otázku KAM PŘÍŠTĚ?

TRAVEL LIFE je časopis jen o cestování. Pečlivě připravujeme kvalitní obsah bez povrchních „kuriozit“, na témata kultura, příroda, odpočinek, poznávání, aktivní dovolená pro náročné cestovateleZaostřeno vždy detailně na 12 destinací světa s konkrétními tipy na cestování a 5 krásných míst v Čechách.Časopis mapuje unikátní místa a zážitky pro náročné cestovatele, přináší praktické tipy, co vidět a zažít (umělecké galerie, historické památky, nejkrásnější pláže, jedinečné hotely, gastronomické, turistické a sportovní zážitky). Propracovaný, zhuštěný obsah je tvořen z 100% autentickými texty a autorskými fotkami známých cestovatelů, reportérů a fotografů. V každém čísle se můžete navíc těšit na 2 rozhovory o cestování se známými osobnostmi a tipy pro poznávání nejkrásnějších míst Čech.

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU TRAVEL LIFE JEN ZA 95.-


Jídlo je požitek, Kamila Rundusová
Jídlo je požitek, Kamila Rundusová

První říjnové vydání přinese rozhovor o cestování za jídlem s kuchařkou Kamilou Rundusovou včetně dvou receptů a tipů na nejlepší exotické restaurace, článek o cestě vlakem k Machu Picchu s průzkumem inckých památek na trase, či tajné tipy na africká safari. Podíváme se na Adamovu horu na Srí Lance, prozkoumáme vnitrozemí hornatých Kanárských ostrovů. Přiblížíme si Thajské pobřeží a pláže, zkusíme si jógu na Bali a samozřejmě i zimní radovánky ve Švýcarsku i Laponsku. Nakonec navštívíme několik nejhezčích předvánočních měst Evropy. Rozhodně je, na co se těšit!

Časopis Travel Life si můžete předplatit již nyní! Cena v trafikách bude 59 Kč, ale roční předplatné u nás nyní pořídíte jen za 95 Kč. Nezapomeňte, že to je nejlepší investice do cestování! A to určitě nejen kvůli ceně.

Titulní strana Travel life

Titulní strana Travel Life

Titulní strana Travel Life

Titulní strany časopisu Travel Life


Diskuse

Dagmar Šulcová
Dagmar Šulcová

Kdy vyjde říjnové číslo?

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =