ODPOČINKOVÁ DOVOLENÁ ZAJÍMAVOSTI

Hledáte luxusní dovolenou s nádechem exotiky za příznivou cenu? Vydejte se do Egypta

Hledáte luxusní dovolenou s nádechem exotiky za příznivou cenu? Vydejte se do Egypta

Rádi byste si užili luxusní dovolenou, na které si odpočine nejen tělo, ale i mysl? Chcete strávit pár dní volna v nejmodernějším hotelovém resortu, mít jídlo a pití k dispozici po celý den a mít jistotu, že teplého a krásného počasí si užijete i mimo našlapanou hlavní sezónu? Zároveň ale nechcete za dovolenou zaplatit desítky tisíc korun? Pak vyrazte do Egypta.Jemné písečné pláže, azurové moře, překrásný podmořský svět, moderní hotelové komplexy, velká nabídka vodních aktivit a fakultativních výletů. To vše nemusí nutně znamenat exotiku v podobě Dominikánské republiky, Karibiku nebo Thajska a rozhodně vás taková dovolená nemusí vyjít draze.

Všeho se dočkáte i na dovolené v Egyptě, kterou pořídíte letecky s all inclusive už od 15 000 Kč, a to ať už vás nadchne oblíbená Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh nebo jiné turisty vyhledávané letovisko. Navíc do Egypta nemusí vyrážet jen v období hlavní sezóny, teplot kolem 30 °C se dočkáte i v jarních a podzimních měsících.

Moderní hotely v Egyptě nabídnou pohodlí i luxus

Vyberete-li si zájezd do Egypta do pětihvězdičkového hotelu, pak vašeho rozhodnutí jistě litovat nebudete. Egyptské resorty jsou velmi luxusní. Kromě moderní uvítací recepce se můžete většinou také těšit z velkého bazénového komplexu, kde nechybí vodní atrakce pro děti, skluzavky a tobogány.

Dospělí pak ocení bary a stánky, které po celý den nabízí drinky, vychlazené pití a něco dobrého k jídlu. Pro ještě větší pohodlí se v mnoha resortech osvěžíte i u baru, který se nachází přímo v bazénu.

Abyste byli na dovolené v Egyptě maximálně spokojení, je velmi důležité nevybírat si zájezd pouze podle fotek, ale přečíst si i recenze hotelů. Díky uživatelským recenzím totiž zjistíte, zda bude hotel pro vás ten pravý a zda fotografie a popis neklamou.

Pyramidy, EgyptPyramidy, Egypt

Vydejte se za poznáním hlubin moře i starověkého Egypta

Dovolená v Egyptě se může stát nezapomenutelným zážitkem, a to nejen díky luxusu, který vám nabídnou hotelové resorty. O tom, že se Egypt v mnohém vyrovná jiným exotickým zemím, vás přesvědčí překrásný podmořský svět. Prozkoumávat korály a potápět se do hlubin moře se do Egypta vydávají lidé z celého světa.

Kromě potápění se lze těšit i na řadu vodních aktivit například v podobě windsurfingu a jízdy na vodním skútru. V Egyptě se rozhodně nemusíte obávat nudy, většina hotelů připravuje pro své hosty také bohatý animační program, a tak si ráno můžete protáhnout tělo a zacvičit na pláži, odpoledne zahrát v bazénu vodní pólo a večer posedět se sklenkou vína u tance a hudby.

Jestliže byste na dovolené přeci jen nevěděli, co s dalším dnem, vydejte se za poznáním starověkého Egypta. Za historií můžete vyrazit nejen do Káhiry, k Pyramidám v Gíze nebo do Nilské oblasti.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =