NOVÁ KNIHA ZAJÍMAVOSTI

Nová kniha fotografa Pavla Svobody: Napříč Jižní Amerikou

Nová kniha fotografa Pavla Svobody: Napříč Jižní Amerikou

Pavel Svoboda na svých dobrodružných cestách krásně fotí, o svých cestách rád energicky přednáší a nyní tu máme jeho první knihu.Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou


Hvězdná obloha, Jižní AmerikaHvězdná obloha, Jižní Amerika

Místní obyvatelé, Jižní AmerikaMístní obyvatelé, Jižní Amerika

Na cestě čeká spousta zážitků, Jižní AmerikaNa cestě čeká spousta zážitků, Jižní Amerika

Prohlédněte si další fotografie k článku...


K zakoupení na www.photo-svoboda.cz či na všech cestopisných přednáškách autora, včetně festivalu Obzory, kde Pavel vystoupí s projekcí o Jižní Americe.

Pokud vás láká Jižní Amerika, rádi cestujete a fotíte, tato nová kniha by vám určitě neměla v knihovně chybět. Je plná outdooru, dlouhých treků, zajímavých postřehů a krásných fotek.

Kniha Napríč Jižní Amerikou - Pavel Svoboda foto (c)Vojtěch VlkKniha Napříč Jižní Amerikou - Pavel Svoboda, foto (c)Vojtěch Vlk

Pavel Svoboda (*1985) je geograf a fotograf na volné noze. Autor cestopisných přednášek, které již během stovek repríz spatřily tisícovky diváků. Pravidelně publikuje reportáže z cest v řadě českých médií. Po sedmiměsíční cestě Jižní Amerikou, se Pavel vydal na další velké půlroční dobrodružství na trase Moskva – Bangkok, o kterém nyní přednáší v rámci podzimního přednáškového turné. Více informací na webu www.photo-svoboda.cz či FB Pavel Svoboda Photography.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =