TIP ZAJÍMAVOSTI

Kalendář WHITEWATER 2018 od Davida Sodomky už je v prodeji

Kalendář WHITEWATER 2018 od Davida Sodomky už je v prodeji

Dva roky nazpět jsem se po přitopení kompletní fototechniky rozhodnul udělat kalendář z fotek pořízených v uplynulé sezoně. Dle zájmu jsem zjistil, že to není úplně nesmyslný nápad a momentálně vydávám už třetí ročník kalendáře.Samotná myšlenka udělat tištěný kalendář byla prostá - když už do té fototechniky cpe člověk tolik peněz, tolik úsilí při focení na řece, tráví hodiny editací, tak by to mohlo být účelnější, než jen vlastní radost. Já jsem navíc expert a pravidelně navštěvuji servis s rozbitými objektivy, zničenými filtry apod., takže peníze z mojí kapsy tečou do řeky dost silným proudem.


Říjen

Březen

Září

 

Prohlédněte si všechny fotografie z kalendáře...


 

Když jsem byl první ročník v tiskárně pomáhat kalendář kompletovat a všechny fotky mi prošly pod rukou, strašně se mi zalíbilo, když se dostane digitální fotka do tištěné podoby. Ještě ke všemu ve velkém formátu (64 x 45cm). Navíc v dnešní době přeplněné spoustou fotek, kdy stejně většina z nich zůstane zahrabána někde na disku.

Kalendář Whitewater 2018Kalendář Whitewater 2018

 

Když si proběhnu fotky, které jsem do letošního kalendáře vybral, uvědomím si, že uplynulá sezóna byla neuvěřitelně pestrá. Na vodě jsem strávil velkou část roku a až se sám divím, že jsem to přežil.

Pokud si někdo pořídí můj kalendář, beru to samozřejmě jako podporu mé práce a cením si každého zakoupeného kusu - za minimální poplatek 590 Kč.

Ideální objednat emailem d.sodomka@gmail.com, www.davidsodomka.com.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =