TIP NA CESTY ZAJÍMAVOSTI

Jak se vybavit, aby vás vlhko a déšť nepřekvapily?

Jak se vybavit, aby vás vlhko a déšť nepřekvapily?

Prý neexistuje špatné počasí, jenom špatné oblečení. Jak se tedy vybavit, pokud vás čeká pobyt v deštivém a vlhkém prostředí? Inspirujte se našimi tipy!1. Návleky Boll Ascent Gaiter

Návleky Boll Ascent Gaiter se hodí pro všechny horské a outdoorové aktivity. Hypa­lonový pásek pod botou zaručuje maximální odolnost a trvanlivost, anatomický tvar kolem lýtka zaručuje optimální tvar návleků.

Návleky Boll Ascent GaiterNávleky Boll Ascent Gaiter

2. Pláštěnka pro batoh Pinguin

Pláštěnka pro středně velké batohy v rozmezí 35–55 litrů vyrobená z nepromokavého materiálu ve dvou barvách. Díky reflexním potisku budete snáze viditelní v případě zhoršených povětrnostních podmínek. Díky pružence s brzdičkou bude na batohu skvěle držet.

Pláštěnka Pinguin pro batoh MPláštěnka Pinguin pro batoh M

3. Obal na mapu Easy Camp Map Holder

Nepromokavý obal na mapu od firmy Easy Camp je vyroben z čirého, měkčeného plastu s praktickou šňůrkou na zavěšení na krk. K vaší mapě nepustí žádnou vhkost.

Obal na mapu Easy Camp Map HolderObal na mapu Easy Camp Map Holder

4. Pončo Tatonka Cape Men

Odolné pončo Tatonka Cape Men s rozšířeným prostorem pro batoh se hodí každému outdoorovému nadšenci, který vyrazí ven za jakéhokoliv počasí. Díky vodotěsnému přístupu k batohu se snadno dostanete ke svým věcem i přes nandanou pláštěnku.

Pončo Tatonka Cape MenPončo Tatonka Cape Men

5. Nepromokavé ponožky SealSkinz Walking Thin Mid

Multifunkční outdoorové středně dlouhé ponožky Walking Thin Mid jsou ideální pro každého, kdo rád vyráží na vícedenní treky i v extrémnějších podmínkách. Ponožky jsou skvělou volbou pro množství venkovních sportů jako cyklistika, náročnější turistika či běh v terénu. Ponožky jsou 100 % voděodolné. Jsou pokryty lehkou vodotěsnou membránou, ponožky jsou ideální pro teplé dny, kdy vás však nepřekvapí ani vlhká tráva či nečekané brodění v potoce. Ponožky jsou vyrobeny pomocí technologie StrechDry, která zajistí nepromokavost, větruvzdornost a také prodyšnost. Ponožky jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu.

Nepromokavé ponožky SealSkinz Walking Thin MidNepromokavé ponožky SealSkinz Walking Thin Mid

6. Tarrago Trekking Protector spray

Impregnace Ta­rrago, model Trekking Protector Spray 250, impregnace pro trekingovou obuv, oděvy a sportovní vybavení vystavené dešti a sněžení. Neovliv­ňuje originální barvu a přirozené vlastnosti kůže a zachovává prodyšnost obuvi a oděvů. Chrání před skvrnami a zašpiněním.

Tarrago Trekking Protector sprayTarrago Trekking Protector spray


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =