AIR FRANCE ZAJÍMAVOSTI

Procestujte svět s Air France a jejich akcí Oh la la!

Procestujte svět s Air France a jejich akcí Oh la la!

Právě odstartovala podzimní kampaň společností Air France zaměřená na více než 50 destinací ze všech kontinentů, a to s prodejem letenek do 21. září 2017 a možnými odlety až do 30. června 2018.V rámci akce můžete zakoupit letenky do více než 50 destinací po celém světě. Akce platí až do 21. září a cestovní období trvá až do konce června 2018. Pokud jste zvažovali vyrazit do vzdálenějších destinací, právě teď je ten správný čas se mrknout po letenkách. Akce platí na zpáteční letenky a do ceny jsou zahrnuty všechny taxy a letištní poplatky.

Socha Svobody, USASocha Svobody, USA

Některé ze zvýhodněných cen jsou:

  • ČR - Fort-de-France (Martinik) 11 229 Kč
  • ČR - San Jose (Kostarika) 12 559 Kč
  • ČR - Chicago (USA) 12 089 Kč
  • ČR - Los Angeles (USA) 14 109 Kč
  • ČR - Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) 11 229 Kč
  • ČR - Saint Maarten (Svatý Martin) 12 489 Kč
  • ČR - Miami (USA) 12 669 Kč
  • ČR - Havana (Kuba) 14 729 Kč

Miami Ocean Drive, USAMiami Ocean Drive, USA

Francouzské letecká společnost Air France se v roce 2004 spojila s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

Havana, KubaHavana, Kuba

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách určených pro chytré telefony.

Air France - KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).

Paříž, FranciePaříž, Francie


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =