PR ČLÁNEK ZAJÍMAVOSTI

Cestujete nalehko? Batoh na cesty může mít spoustu vychytávek

Cestujete nalehko? Batoh na cesty může mít spoustu vychytávek

Rádi cestujete pouze s příručním zavazadlem a nalehko? Nezapomeňte zvolit takové, aby bylo dostatečně odolné a s ideálními rozměry. Tipem může být cestovní brašna/batoh Carry-On od Lowe Alpine.Pokud stále ještě hledáte nejvhodnější příruční zavazadlo na cesty, zkuste zvážit kompaktní brašnu od firmy Lowe Alpine. AT Carry-on 45 a její odlehčená sestřička Lightflite Carry-on 45 vás určitě nezklamou.

Proč zvolit Lowe Alpine Carry-on?

  • IDEÁLNÍ ROZMĚR. Velikost 55 x 35 x 25 cm splňuje požadavky většiny leteckých společností na maximální rozměr palubního zavazadla.
  • DVOJÍ POUŽITÍ. Dá se použít jako cestovní taška s popruhem přes rameno, ale díky skrývatelným ramenním popruhům jej snadno změníte na pohodlný batoh. (viz foto níže)
  • MINIMÁLNÍ HMOTNOST. Odlehčená verze Lightflite Carry-On 45 váží pouhých 800 g, čehož je dosaženo použitím odlišné, velmi lehké tkaniny svršku a absencí velké polstrované kapsy na notebook, kterou disponuje standardní verze AT Carry-On 45.
  • BEZPEČNOSTNÍ ZIPY. Obrovskou výhodou jsou speciální bezpečnostní YKK „tamperproof“ zipy. Díky dvojitým zubům je není možné násilně nebo nenápadně otevřít. Co na to kapsáři v Peru nebo Maroku? (viz foto níže)
  • DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA. Třešničkou na dortu je fakt, že Lowe Alpine skutečně poskytuje na všechny své výrobky doživotní záruku na materiálové vady švů, zipů i použitých textilií.
  • Pokud ještě váháte, jaké cestovní zavazadlo zvolit, zkuste si prohlédnout fotografie produktů. Jejich jednoduchý design bez přehnaných barev z nich dělá univerzální pomocníky pro vaše cesty.

O Lowe Alpine

Je tomu právě 50 let, co známý horolezec Jeff Lowe z amerického Colorada se svými bratry Gregem a Mikem rozjel malou výrobu vybavení do hor. Zklamáni kvalitou vybavení, které se tehdy dalo pořídit, se rozhodli vytvořit a nabídnout lepší produkty, které by uspokojili jejich náročné požadavky.

V roce 1967 jsme vyrobili batoh, který navždy změnil pohled na pohyb v horách. “Expedition” byl světově první batoh s vnitřní výztuhou, která dělá batoh lehčím, pevnějším a usnadňuje jeho nošení. Toto vylepšení se stalo standardem všech současných batohů. I po padesáti letech trávíme všechen čas tím, co milujeme - navrhováním nejlepších batohů na světě. Zabalte se s naší padesátiletou zkušeností.

Zabalte se s naší padesátiletou zkušeností.

Úložný prostor batohuÚložný prostor batohu

Ramenní popruhy je možné schovatRamenní popruhy je možné schovat

Zipy jsou speciálně odolné proti násilnému vniknutíZipy jsou speciálně odolné proti násilnému vniknutí

Batoh AT Carry-on a jeho zádový systémBatoh AT Carry-on a jeho zádový systém


Diskuse

Jackie
Jackie

Alpine Lowe je super znacka! Ja vlastni tento https://www.precisshop.cz/batoh-lowe-alpine-axiom-5-manaslu-65-75-black.html a velka spokojenost a doporucuju vsem.

Dana
Dana

Vypadá opravdu prakticky, ale pro mě je moc malý. Tenthle mi přijde lepší http://www.precisshop.cz/stredni-batohy/batoh-lowe-alpine-airzone-trek-nd-35-aubergine--au/ ale je pravda, že já nelétám.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =