PR ČLÁNEK ZAJÍMAVOSTI

Několik tipů na cestovatelské vychytávky od firmy Sensor

Několik tipů na cestovatelské vychytávky od firmy Sensor

PR článek: Sensor se dlouhodobě specializuje na produkty pro sportovce, dobrodruhy i cestovatele. Tentokrát vám přinášíme pár tipů na věci, která jistě využijete na cestách.Jen tak pro začátek: Víte, kde se rodí výrobky Sensor? Přímo v Česku pod Svatým Hostýnem. "Mohli jsme je nechat šít v Číně, mohli jsme je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to prostě rádi děláme složitější. Sensor vyrábíme v Bystřici pod Hostýnem, protože máme pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl," najdete na stránkách firmy Sensor.

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

1. Multifunkční šátek z Merino vlny

Multifunkční šátek značky Sensor vyrobený z vysoce kvalitní vlny Merino Wool, která hřeje ikdyž je vlhká. Šátek lze složit jako čepici, klasický šátek na krk, potítko na ruku a podobně. Šátek je ideální pod přilbu na kolo, lyže, nebo jako účinná ochrana před sluncem při vaších vysokohorských túrách.


Merino trenky SensorMerino trenky Sensor

Merino šátek vhodný na cestyMerino šátek vhodný na cesty

Merino tričko Sensor s cestovatelským motivemMerino tričko Sensor s cestovatelským motivem

 

Prohlédněte si další fotografie k článku...


2. Pohodlná mikina či tričko s cestovatelským motivem kompasu

Praktická a pohodlná mikina Merino Wool Upper vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálu. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní, je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu. Merino vlna příjemně zahřeje, reguluje teplotu vašeho těla a také zabraňuje nepříjemného zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen, dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Mikina Merino je ideální do chladnějších podmínek, kdy se můžete plně spolehnout na vlastnosti Merino vlny.

Dalším tipem je pánské tričko Merino Performance Tee, které je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko má volnější civilnější střih a potisk Kompas na prsou. Tričko Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Tričko Merino má vynikající termoregulační vlastnosti.

Merino mikina SensorMerino mikina Sensor


 

3. Merino pánské trenýrky

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti.

#NEZASMRDIS #NEVERSTINKAGAIN from Sensor Activewear on Vimeo.

4. Ponožky na treky

Sensor také nabízí hned několik kvalitních ponožek vhodných na cesty do hor a outdoorovými aktivitami. Funkční ponožky Sensor Treking Evolution sendvičové konstrukce jsou určené pro aktivní pohyb v přírodě. Funkční ponožky Sensor jsou dokonalé odvětrané a napomáhají tak odvodu potu. Pata a špička funkčních ponožek je vyztužená. Dále doporučujeme odzkoušet ponožky Sensor Hiking Merino nebo Sensor Expedition Merino.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =