POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Veletrh Holiday world opět láká na zajímavé destinace a gastronomii

Veletrh Holiday world opět láká na zajímavé destinace a gastronomii

V roce 2017 se bude konat již 26. ročník, který proběhne ve dnech 16. až 19. února 2017 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.Veletrh Holiday World bude tradičně rozdělen na dva dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a víkendové dny budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle). Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.

 

Výstavy na Holiday worldVýstavy na Holiday world

 

Jedna z nejvýznamnějších a nejprestižnějších událostí cestovního ruchu ve střední Evropě, a to jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost, přinese v letošním roce nejenom množství novinek z Čech, Moravy a Slezska, ale i z velmi vzdálených koutů světa.

Součástí veletrhu budou také zajímavé workshopy, přednášky a semináře na aktuální témata v oboru. Během víkendu nebudou chybět filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy. Zájemci mohou také přijít ochutat dobroty z restaurace Klub cestovatelů.

Doprovodný program na Veletrhu Holiday world 2017Doprovodný program na Veletrhu Holiday world 2017

 

V roce 2016 na ploše 18 880 m² mohli návštěvníci shlédnout nabídky, novinky a další informace od 652 vystavovatelů. Na veletrh dorazilo 30.950 lidí. Nové kontrakty a potřebné informace přišlo získat 7.520 odborníků. A jestliže ve svém prohlášení označila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová veletrh nikoliv za středoevropský, ale světový, pak to dokumentuje i toto číslo – byly zde nabídky 46 zemí, zastoupeno bylo 5 kontinentů.

Hojná účast odborníků i veřejnostiHojná účast odborníků i veřejnosti

 

Loňským čestným hostem a partnerskou zemí byla ve své premiérové účasti okouzlující a dynamická Čína, s úspěšnou a pestrou prezentací a doprovodným programem. Čína přitom ústy svých představitelů na veletrhu projevila konkrétní zájem i o příští ročník Holiday World. Poprvé na veletrhu se též představily Peru, Kazachstán, Palestina a Litva.

Další informace naleznete na www.holidayworld.cz www.top-gastro.cz.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =