POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Výstava Tajemná Indonésie je k vidění v Českých Budějovicích

Výstava Tajemná Indonésie je k vidění v Českých Budějovicích

Výstava Tajemná Indonésie autora Rudy Švaříčka a CK LIVINGSTONE byla otevřena v Českých Budějovicích v Jihočeském muzeu.Slavnostní vernisáž umocnilo Velvyslanectví republiky Indonésie. Krásné tanečnice, exotičtí vystupující, zajímavé promítání i silná hezká slova indonéského velvyslance H.E. Dr. Aulia A Rachmana zahájily nový příběh výstavy. Indonéská kuchyně potěšila přítomné, stejně jako ukázka historických kol a kostitřesů.

Vernisáž výstavy s exotickými tanciVernisáž výstavy s exotickými tanci

Po úspěšných sedmi letech v areálu zámků LEDNICE - VALTICE výstava opět míří k návštěvníkům ČR. České Budějovice jsou nyní silnou indonéskou výzvou... Více informací k výstavě naleznete: www.tajemnaindonesie.cz

A na co se těšit?

Výstava Tajemná Indonésie představuje projekt o Indonésii a jejím ostrově Nová Guinea, který je největší akcí svého druhu. Projekt vznikl na základě cest českých cestovatelů na zapomenutou část planety. Nejslavnější cestovatelé Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund se dostali do Indonésie v roce 1962.

Ruda Švaříček při vernisážiRuda Švaříček při vernisáži

Nejrozsáhlejší a nejaktuálnější materiál ze svých výprav dodal Rudolf Švaříček. Návštěvník expozice se zatajeným dechem hltá průchody džunglí, příhody z hor, potoků, bažin i přechodů liánových mostů zdokumentovaných autorem Rudolfem Švaříčkem. Dobrodružné snímky z nejvyšších ledovcových vrcholů se střídají s přiblížením života domorodců. Koncepce výstavy myslí na všechny věkové skupiny, je vhodná pro dospělé i pro děti. Užije si atmosféru tajemné džungle i vy. Ano, i Vy!


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   =